Dom

Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd

profil firmy
Fabryka znajduje się w pięknym nadmorskim mieście - Rizhao City, Rizhao City graniczy z Huanghai na wschodzie, Lianyungang na południu i Qingdao na północy. Na terytorium są dwa główne porty Rizhao i Lanshan oraz dwie linie kolejowe Yanshi i lanping. Droga ekspresowa i krajowa autostrada 204 biegną przez północ i południe, japońska droga bambusowa i droga wojewódzka 016 przecinają wschód i zachód, a warunki ruchu drogowego są bardzo dobre.

Fabryka zajmuje powierzchnię 2500 metrów kwadratowych, z sześcioma wielkoskalowymi urządzeniami do produkcji lin, dwunastoma wielkoskalowymi liniami do produkcji maszyn tkackich, pionowymi i poziomymi urządzeniami do rozciągania i kształtowania oraz 4-16 maszynami do tkania wahadłowego, wytwarzającymi głównie różne specyfikacje Lina PE, Liny PC, siatka z polietylenu, włok morski, klatka morska, klatka zbiornikowa, blok itp., O stabilnej jakości, szerokiej gamie, kompletnych specyfikacjach, konkurencyjnej cenie. Możemy również zaprojektować i wyprodukować wszystkie rodzaje siatek, które nadają się do różnych środowisk w zależności od potrzeb klienta.

Fabryka ma ponad 20 lat historii produkcji, a jej produkty są eksportowane głównie do Stanów Zjednoczonych, Japonii, Malezji i krajów europejskich. Fabryka zawsze dążyła do „Klienta po raz pierwszy, po pierwsze, do kreatywności i dążenia do doskonałości” w celach biznesowych, aby zapewnić użytkownikom wysokiej jakości produkty i dobrą obsługę.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Fabryka ma ponad 20 lat historii produkcji, a jej produkty są eksportowane głównie do Stanów Zjednoczonych, Japonii, Malezji i krajów europejskich. Fabryka zawsze dążyła do „Klienta po raz pierwszy, aby być kreatywnym i dążyć do doskonałości” w celach biznesowych, aby zapewnić użytkownikom wysokiej jakości produkty i dobrą obsługę.

Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd Rizhao Fufeng Rope Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : FUFENG

Ilość pracowników : 500~530

Coroczne wyprzedaże : 3500000-5000000

Rok założenia : 1990

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Nylonowa sieć rybacka na sprzedaż dobra jakość Nylonowa sieć rybacka na sprzedaż